Tauragės dienos 2014

Jovariškiai  Tauragės miesto  dienose

Tauragės miesto šventė šiais 2014 metais tauragiškius ir miesto svečius palepino didele gausa renginių, kurie vienas už kitą buvo įdomesni, išradingesni.  Dvi dienas Tauragės miestas „dūzgė“, kaip bičių avilys. Visiems, mažiems ir dideliems buvo į ką pažiūrėti, kuo  pasidžiaugti.  Šventės šurmulyje abi dienas dalyvavo ir mūsų Jovarų bendruomenė.

Pirmąją šventės dieną jovariškiai pradėjo nuo konkursinio darbo – žuvienės virimo. Asociacija „Tauragės žuvininkystės vietos veiklos grupė“ organizavo  šventę : “ Turiu sparnus – nelakioju, moku žaisti, nors be kojų, per lauką neinu ir į dangų nežiūriu“.  Asociacija aprūpino mus  laužaviete ir žuvimi, o mes virėme žuvienę ir varžėmės su kitomis komandomis kieno žuvienė skanesnė. Mūsų komanda – trys šaunūs virėjai: Danutė Daujotienė, Vytautas Drąsutis, Irena  Baltuškonienė, aktyviai padedant virėjų konsultantėms Inesai Drąsutiene ir Jūratei Markšaitienei, išvirė pačią skaniausią žuvienę. Žuvienę degustavo autoritetinga komisija, miesto svečiai iš Lenkijos. Mūsų žuviene vaišinosi svečiai iš Gruzijos, Slovakijos, Vokietijos, Rusijos, šventėje dalyvavę Seimo nariai. Labai apsidžiaugėme, kad mūsų darbas buvo įvertintas, o mes laimėjome 1-ąją vietą žuvienės virimo konkurse. Dabar mūsų komandos laukia kitas etapas – atstovauti Tauragės regioną šį rudenį vyksiančiose respublikinėse žuvienės virimo varžybose Šilutėje. Ne tik puikia žuviene bet ir savo originaliu kiemeliu – palapine mes džiuginome visus pas mus užsukusius.

Antroji šventės diena prasidėjo nuo ankstyvo ryto. Moterų ansamblis visus džiugino savo dainomis, o „mūsų Aldonikė“ iš Pakruojo rajone  įsikūrusio  Jovarų alaus bravoro, ištroškusius vaišino „Jovarų“ gira ir alumi. Jovariškiai tądien pateikė naują transporto priemonę – šluotas, beje, jos turėjo didžiulį pasisekimą, nes buvo su rajono mero, administracijos direktoriaus, Seimo nario  autografais. Pirties mėgėjai galėjo įsigyti vantų. Dar kartą įsitikinome, kad jovariškiai moka ir puikiai dirbti, tvarkyti savo Jovarus, ir šauniai švęsti.

Iki susitikmo naujoje šventėje!

Jovarų bendruomenė

Palikite komantarą

 

 

 

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Kalendorius

2020 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Skaitliukas