Vaikų vasaros stovykla Jovaruose „Pažink savo kraštą“

Puikūs vaikai, šaunūs vadovai, nuostabus oras, gera nuotaika. Visa tai ir dar daugiau buvo birželio 7 – 9 dienomis vykusioje Jovarų bendruomenės organizuotoje vaikų vasaros stovykloje „Pažink savo kraštą“, kuri buvo finansuota Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Per tris dienas vaikai turėjo galimybę užsiimti pažintine, kultūrine, sportine veikla.
Pirmą dieną, kad geriau vieni kitus pažintų, vaikai žaidė įvairius žaidimus, keliavo pajūriu iki Tauragės krašto muziejaus. Vėliau Taurų nuotykių parke užkopė į gynybinę pilį ir aplankė jos požemius, dieną užbaigė ten, kur ir pradėjo – Jovaruose, tik jų laukė staigmena – keptos bulvės su lašinukais, o patys galėjo išsikepti „Piemenėlio pyragėlį“.
Antrą dieną važiavo į Jurbarką. Ten lankėsi Šilinės kaime įsikūrusiame „Medaus slėnyje“. Edukacinėje veikloje daug sužinojo apie bites, medų, turėjo galimybę išragauti įvairių rūšių medaus, pasivažinėjo arkliuku. Taip pat vaikai aplankė Panemunės pilį, susipažino su jos istorija. Kelionę tęsė Jurbarko krašto muziejuje, parke. Sužinojome daug įdomių faktų apie Jurbarką, aplink esančias pilis.
Trečią dieną lankė kaimynus iš kitos pusės – Šilalę. Pliuškenosi baseinuose, vėliau nuostabaus grožio „Lakštingalų slėnyje“ papietavę kopė į kalną, ėjo per siūbuojančius tiltus, aplankę Pagramančio regioninį parką, pasižvalgę į Jūros ir Akmenos santaką, grįžo stovyklos uždarymui. Visiems buvo įteikti dalyvio pažymėjimai, o šauniausi gavo ir prizų.
Visas dienas vaikus lydėjo ir veiklas organizavo bendruomenės pirmininkė P. Gylienė, Vadovai: I. Kalvanienė , S.Novikovienė, R. Šion, E. Kutujevas

https://goo.gl/photos/A3bH371xfG5e9VvPA

Palikite komantarą

 

 

 

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Kalendorius

2019 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Skaitliukas